Kompleksowa obsługa

Zależy nam na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze, dlatego oprócz sprzedaży ekspresów i produktów marki Manuel Caffe świadczymy również usługi serwisowe w zakresie napraw ekspresów automatycznych oraz kolbowych wiodących marek na rynku m.in.: Saeco, Gaggia, Nivona, Sanremo. Nasz serwis tworzy zespół profesjonalistów, którzy w ramach wsparcia technicznego dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyżej jakości usługi odpowiadające na Państwa potrzeby.

Zgłoszenie serwisowe on-line

Wypełnij formularz. Dodaj dokładny opis usterki i wyślij zgłoszenie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą!

Wieloletnie doświadczenie

FACHOWE PORADY

wsparcie telefoniczne, profesjonalna pomoc i doradztwo

WYSZKOLENI TECHNICY

wykwalifikowani specjaliści - technicy serwisowi

USŁUGA DOOR TO DOOR

szybki i bezpośredni odbiór ekspresu od klienta *

EKSPRESY ZASTĘPCZE

wypożyczenie ekspresu zastępczego na czas naprawy *

Serwis ekspresów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ekspresów do kawy Saeco Professional, oferując serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się również komercyjnym serwisem ekspresów Gaggia, Jura, Nivona. Nasza oferta skierowana jest do klientów biznesowych, wszędzie tam gdzie na co dzień użytkuje się ekspresy do kawy i potrzebne jest wsparcie techniczne oraz fachowa naprawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług naprawczych ekspresów, dostęp do oryginalnych części oraz wykwalifikowany i kompetentny zespół techników.

Nasza działalność serwisowa obejmuje:

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet serwisowy obejmujący regularne wizyty w celu konserwacji ekspresu. Umowa serwisowa to wygodne rozwiązanie dla firm, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, zadbać o stan techniczny ekspresu i przedłużyć jego żywotność.

Standardowa usługa konserwacji w ramach umowy serwisowej obejmuje:

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia wizyty serwisowej czy przygotowania oferty na konserwację ekspresu. Zapytania prosimy kierować na adres mailowy:

* usługa dedykowana dla firm na terenie Warszawy

Części do ekspresów

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części do ekspresów automatycznych i kolbowych następujących marek: Saeco, Gaggia, Sanremo. Posiadamy magazyn części potrzebnych do naprawy ekspresów do kawy. W przypadku braku dostępności danej części na magazynie oferujemy możliwość sprowadzenia nietypowego elementu na zamówienie.

W skład naszej oferty wchodzą m.in.:

W celu zamówienia konkretnych części bądź złożenia zapytania o wycenę prosimy o kontakt mailowy: 

W treści wiadomości prosimy o podanie nazwy i oznaczenia modelu ekspresu (z tabliczki znamionowej) oraz opis poszukiwanej części, a także jeśli jest to możliwe, załączenie zdjęć, co ułatwi wytypowanie odpowiedniej części.

Produkty do konserwacji

Codzienne czyszczenie ekspresu, cykliczne odkamienianie oraz wymiana filtra wody to czynności niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ekspresu do kawy. Regularna konserwacja gwarantuje długotrwałe użytkowanie i sprawność ekspresu. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji mogą Państwo delektować się doskonałą kawą bez ograniczeń.

W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne preparaty czyszczące przeznaczone do konserwacji ekspresów do kawy różnych producentów (Saeco, Nivona, Jura).

Pełna gama produktów dostępna jest w sklepie:

Zamówienia na produkty do konserwacji ekspresu prosimy składać mailowo: 

Punkt serwisowy

Zapraszamy do naszego punktu serwisowego znajdującego się w Warszawie:

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00-17:00

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Manuel Caffee serwis ekspresów