Kawa Manuel to ponad półwieczna tradycja i miłość do najszlachetniejszego kawowego ziarna. Palarnię kawy założył Giuseppe De Giusti. Poświęcił on całe swoje życie kawie, a efekty tej pracy mogą Państwo docenić rozkoszując się każdą filiżanką kawy Manuel.

Oddając firmę w ręce potomków, by kontynuowali jego dzieło był przekonany, że doświadczenie jakie zdobywali pod jego okiem będzie owocować w ich dalszej pracy i przywiązaniu do tradycji tego wspaniałego napoju, jakim jest kawa. Rodzinna tradycja, poświęcenie, duch przedsiębiorczości i niezawodny instynkt sprowadza się do pasji - miłości do kawy.

Dziś marka Manuel jest rozpoznawana w ponad dwudziestu krajach na każdym kontynencie – w tym w Polsce, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Ciągłe pogłębianie wiedzy na temat kawy pozwala na indywidualne, profesjonalne doradztwo wszystkim klientom. Daje nam to pewność, że w kawiarniach, restauracjach, hotelach oraz biurach piją Państwo najlepszą kawę za mądrze wydane pieniądze. Nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze oraz nie zawsze najlepsze znaczy najdroższe. Po to, aby wspomóc inwestycje naszych klientów Manuel Caffe pomaga w załatwieniu leasingu u naszego partnera – firmy Raiffeisen-Leasing.