kawa rozeta

Kawa

Kierując się naszą pasją – miłością do kawy - przedstawiamy Państwu ofertę najlepszych kaw – doskonale skomponowanych i stworzonych z miłością - których smak i aromat uzależnia każdego, kto po nie sięgnie.

Wszystkie mieszanki Manuel Caffe należą do prestiżowej serii Premium Line, co oznacza, że pijąc kawę Manuel Caffe rozkoszują się Państwo doskonałym smakiem starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy. W naszej ofercie znajduje się pięć podstawowych mieszanek skomponowanych z najlepszych odmian ziaren Arabiki i Robusty, zróżnicowanych pod względem intensywności aromatu:
 
- Aroma Classico (30% Arabika),
 
- Aroma Piu (40% Arabika),
 
- Solaroma (60% Arabika),
 
- Aroma Bar (80% Arabika),
 
- Sublime (90% Arabika).
 

Posiadamy również dwie mieszanki o przeznaczeniu ściśle gastronomicznym, sprzedawane w funkcjonalnych 2000 gramowych puszkach: De Gusto (100% Arabika) oraz Capriccio (70% Arabika).

Oferta Manuel Caffe wzbogacona jest o szereg mieszanek o zrównoważonym smaku polecanych do automatycznych ekspresów ciśnieniowych oraz ekspresów przelewowych.

Nie zapominamy także o klientach indywidualnych, którzy chcą cieszyć się niepowtarzalnym smakiem kawy w domowym zaciszu. To właśnie z myślą o nich Manuel przygotował serię Home Line, w której znajdują się starannie skomponowane mieszanki kawy ziarnistej i mielonej, idealne do przygotowywania kawy w kawiarkach czy domowych ekspresach ciśnieniowych.